Як не помилитися з кольором бруківки?

Правило «3 піддонів»
Укладаючи бруківку, потрібно врахувати, що існують допустимі незначні відхилення у забарвленні продукції з різних партій, що є неминучими з точки зору технології виробництва бруківки, при чому, як кольорової, так і сірої продукції. Цей ефект не є критичним, але на всякий випадок радимо дотримуватися правила «трьох піддонів».

Значення правила «Трьох піддонів»

Зміст правила полягає в тому, що бруківку слід одночасно укладати з трьох або більше піддонів, а також, по можливості брати продукцію з різних рядів. Це дозволить нівелювати будь-які можливі відхилення та отримати гарно вмощене подвір’я.
Щоб краще зрозуміти це правило, давайте візуально закріпимо матеріал. На цих фото зображено кінцевий результат укладання. На першому – звичайним способом, на другому – з використанням вже відомого нам правила.
Можна зробити висновок, що використовуючи нашу пораду, ви отримаєте збалансований та гарний візерунок на своєму подвір’ї, без плям та поділів.

Чому існує відхилення у забарвленні бруківки?

Причина не в барвниках, як хтось міг подумати. ТМ «Мій Двір» використовує барвники провідного світового виробника, тому за якість можна не переживати. Незначна зміна кольору зумовлена технологіями виробництва, точніше сировиною. Фізично не можливо мати постійно ідентичні компоненти для виготовлення, хіба що клонувати їх. Однак такими технологіями людство поки не володіє.

Для яких кольорів бруківки застосовується це правило?

Зазвичай воно не поширюється на однотонні кольори. У них різниця відтінків майже не помітна. Для прикладу візьмемо декілька варіантів замощення бруківки «Римський камінь».
Як ми бачимо, обираючи однотонні відтінки, не варто сильно хвилюватися про можливу різницю у забарвленні
Однак не всім покупцям подобаються класичні кольори. Деякі з них бажають більшого різноманіття, наприклад змішування декількох тонів на одному елементі тротуарної плитки чи створення цікавих та унікальних візерунків. Тут і виходить на перше місце наша серія «Колор-Мікс». Ми вже писали, що це за технологія «Колор-Мікс» та які в неї переваги.

Важливість правила для бруківки з «Колор-Мікс»

Правило «Трьох піддонів» набирає особливого сенсу для плитки з забарвленням «Колор-Мікс». Оскільки лише завдяки змішуванню бруківки у цьому забарвленні досягається ефект неповторюваної, повноцінної та цілісної поверхні.
Для прикладу візьмемо будь-яку бруківку у забарвленні «Колор-Мікс», наприклад Романо у кольорі «Антрацит».
Як видно з фотографій, якщо гармонійно перемішувати та замощувати ряди бруківкою з декількох піддонів, то вийде чудовий ефект, а візуальне сприйняття не постраждає.

Підсумок

«Правила створені для того, щоб їх порушувати» - відома фраза, яка частіше шкодить, ніж допомагає. Особливо, якщо це стосується вашого подвір’я та навколишнього простору.
Безумовно, ви можете взяти однотонну бруківку і не хвилюватися, адже вона й так буде виглядати прекрасно на вашій території. Однак, якщо хочете чогось більш витонченого, краще дотримуйтеся правила. У нього для вас немає винятків.
Про правильне мощення вивчили, отож тепер лишається вибрати бруківку у будь-якому кольорі нашої великої палітри. Замовляйте на сайті за посиланням нижче або телефонуйте за номером: 0 800 302 103.
Купити плити та плитку можна на сайті виробника «Мій Двір».
Більше інформації ви можете дізнатись за телефоном:
0 800 302 103