Історія

Зародження, розвиток та шлях компанії до створення високопродуктивної сучасної виробничої лінії
1993

Зародження підприємства. Ручне виготовлення бруківки та інших бетонних продуктів технологією вібролиття.

1997

Запуск першої в Україні вібропресувальної лінії німецького виробника Zenith

2001

Запуск другої вібропресувальної лінії з виробництва бетонних виробів: бруківка, тротуарна плитка.

2002

Для забезпечення виробництва високоякісними інертними матеріалами, які постачаються з центральних регіонів України, було інвестовано у власний залізничний склад, неподалік виробництва(станція Давидів). Це дає змогу ТМ «Мій Двір» отримувати матеріали кращої якості.

2009

Інвестиція в комплекс обробки інертних матеріалів, котрий дозволяє суттєво покращувати якість сировини. Весь інертний матеріал, що постачається на ТМ Мій Двір, проходить обробку – дроблення на необхідні фракції, фракціювання, миття матеріалу, що в подальшому забезпечить бетон вищої міцності. В процесі використання технологічної лінії з 2-ох дробарок, 3-ох вібраційних грохотів та піскомийної машини, щогодини виготовляється від 120 до 150 тонн фракціонованих митих щебнів та пісків, що створює передумови для суттєвого збільшення потужності з виробництва якісної вібропресованої бетонної продукції в найближчій перспективі.

2011

Введення в експлуатацію вимірювальної заводської лабораторії, що оснащена сучасним високоточним обладнанням провідних виробників для здійснення повного комплексу досліджень фізико-механічних, хімічних та експлуатаційних властивостей виробів з бетону на всіх етапах виготовлення продукції. У вимірювальній лабораторії працює висококваліфікований інженерно-технічний персонал який забезпечує контроль за дотриманням нормативних та технологічних вимог при виробництві бетонної продукції гарантованої якості.

2014

Виконано перший етап інвестиції у сучасну виробничу лінію — встановлено новий автоматизований бетонозмішувальний комплекс німецького виробника MASA, завдяки якому вдається виробляти бетон значно кращої якості для вироблення вібропресованої тротуарної плитки та бруківки вищого ґатунку.

2015

Розпочато роботу бетоноформувальної лінії Zenith 940, що дозволила значно розширити асортимент продукції. ТМ «Мій Двір» отримала можливість виробляти високоякісні палісади, квітники, сходи, решітки «еко», тощо.

2017

Компанія інвестує у другу аналогічну бетоноформувальну лінію Zenith 940. Відтепер на виробництві працює 4 виробничі лінії, виробнича потужність яких складає — 230 000 м2/місяць.

2019

Виконано другий етап інвестиції, та введено в експлуатацію сучасну автоматизовану виробничу лінію німецького виробника MASA. ТМ «Мій Двір» нарощує виробничу потужність до 300 000 м2/місяць.

2021

"Мій Двір" створює власну службу доставки готової продукції. Придбання перших "бррруківкомобілів".