Знижки та акційні пропозиції

Умови проведення акції:

1. Для того, щоб скористатися акцією «знижка на новинку» на умовах цих Правил, Учасник оголошеної акції повинен протягом терміну дії оголошеної акції оформити замовлення на продукцію ТМ «МІЙ ДВІР», яка відповідно до даних правил відноситься до групи «новинок», за номером телефону 0-800-302-103, або шляхом особистого звернення у будь-який із пунктів реалізації продукції ТОВ «РІЄСТРА» під ТМ «МІЙ ДВІР» та отримати відповідний рахунок-фактуру від менеджера товариства та сплатити кошти за таким рахунком в строк визначений в рахунку-фактурі, але не довше строку дії оголошеної акції.

2. Оголошена акція та дані Правила діють з 18 червня 2020 року та до 14 грудня 2020 або до завершення запасів акційної продукції на складах ТОВ «РІЄСТРА» (в залежності, що з цих подій настане раніше). 

3. Продукція з позначкою «новинка» -  продукція ТОВ «РІЄСТРА» під ТМ «МІЙ ДВІР» під назвою: «Торні», «Новатор UNO», «Рокко», «Теано», «Лунго».

Подробиці за телефоном: 0 800 302 103

Умови проведення акції:

1. Для того, щоб скористатися акцією «просто бруківка» на умовах цих Правил, Учасник оголошеної акції повинен протягом терміну дії оголошеної акції оформити замовлення будь-якої продукції ТМ «МІЙ ДВІР» з переліку акційної продукції, за номером телефону 0-800-302-103, або шляхом особистого звернення у будь-який із пунктів реалізації продукції ТОВ «РІЄСТРА» під ТМ «МІЙ ДВІР» та отримати відповідний рахунок-фактуру від менеджера товариства та сплатити кошти за таким рахунком в строк визначений в рахунку-фактурі, але не довше строку дії оголошеної акції.

2. Оголошена акція та дані Правила діють з 23 травня 2020 року та до 14 грудня 2020 або до завершення запасів акційної продукції на складах ТОВ «РІЄСТРА» (в залежності, що з цих подій настане раніше). 

Подробиці за телефоном: 0 800 302 103