Доставка

Виробником
Доставка продукції ТМ "Мій Двір" виробником здійснюється вантажним автомобілем з краном-маніпулятором або іншими видами вантажного транспорту. Для перевезення продукції використовуються різні машини, в залежності від кількості піддонів. Розвантаження продукції, в залежності від виду транспорту здійснюється перевізником або силами та засобами клієнта та за його рахунок.
Клієнтом
Доставка іншими видами транспорту здійснюється за бажанням клієнта. Це може бути як власний транспорт для доставки, так і замовлений у виробника. Такий вантажний транспорт повинен мати можливість бокового завантаження (завантажування проводиться автонавантажувачем). В такому разі розвантаження продукції здійснюється силами та засобами клієнта та за його рахунок.

Оплата

Готівка
Оплата готівкою здійснюється під час замовлення товару клієнтом у одній з філій як в разі доставки виробником, так і в разі доставки продукції власним транспортним засобом.
Безготівка
Оплата по безготівковому розрахунку здійснюється в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку вашої фірми. В такому випадку доставка відбувається після надходження коштів на наш розрахунковий рахунок.