Про нас

 

Що собою являє ТМ Мій Двір?

  • — Це виробник тротуарної плитки, бруківки та інших виробів з бетону, присутній на українському ринку з 1993 р.
  • — Це праця колективу з численністю більше ніж 250 осіб.
  • — Це 120 000 м2 сучасної виробничої площі.
  • — Це створення 11 000 м2 високоякісної продукції за добу.

Вже протягом кількох десятиліть наша компанія працює у сфері виробництва вібропресованих бетонних виробів, а саме: бруківка, тротуана плитка, бордюри, будівельні блоки. З кожним роком, компанія працює над розвитком технології виробництва та модернізацією процесів забезпечення виробництва для створення продуктів найвищої якості. Головною метою та принципом роботи ТМ Мій Двір є реалізація бажань і потреб наших клієнтів, шляхом створення доступної, сучасної та високоякісної продукції.

Виробництво розташоване у с. Милятичі, Пустомитівського району Львівської області. На початок 2019 року, на підприємстві ТМ Мій Двір встановлено 3 сучасні автоматизовані виробничі лінії, враховуючи нещодавню інвестицію (березень 2019) у нову виробничу лінію від німецького виробника MASA, котра на початок свого функціонування не має аналогів в Україні. ТМ Мій Двір пройшло довгий послідовний шлях для забезпечення необхідних умов роботи нової, потужної, а головне – високопродуктивної виробничої лінії:

1993-1997

ручне виготовлення бруківки та інших бетонних продуктів технологією вібролиття, зародження підприємства

1997

запуск першої в Україні вібропресувальної лінії німецького виробника Zenith

2001

запуск другої лінії з виробництва вібропресованих бетонних виробів (бруківка, тротуарна плитка) Zenith

2002

Для забезпечення виробництва високоякісними інертними матеріалами, які постачаються з центральних регіонів України, було інвестовано у власний залізничний склад, неподалік виробництва(станція Давидів). Це дає ТМ Мій Двір ширші можливості отримувати матеріали кращої якості.

2006

2009

ТМ Мій Двір інвестує у комплекс обробки інертних матеріалів, котрий дозволяє суттєво покращувати якість сировини. Весь інертний матеріал, що постачається на ТМ Мій Двір, проходить обробку – дроблення на необхідні фракції, фракціювання (сортування матеріалу відносно розміру), миття матеріалу, що в подальшому забезпечить бетон вищої міцності. Потужність комплексу при промивці інертних сипучих матеріалів становить до 200 м3 технічної води в годину. В процесі використання технологічної лінії з 2-ох дробарок, 3-ох вібраційних грохотів та піскомийної машини, щогодини виготовляється від 120 до 150 тон фракціонованих митих щебнів та пісків, що створює передумови для суттєвого збільшення потужності ТМ Мій Двір з виробництва якісної вібропресованої бетонної продукції в найближчій перспективі.

2011

ТМ Мій Двір вводить в експлуатацію вимірювальну заводську лабораторію, атестовану в системі Держспоживстандарту України. Вимірювальна лабораторія обладнана сучасним високоточним обладнанням провідних виробників для здійснення повного комплексу досліджень фізико-механічних, хімічних та експлуатаційних властивостей виробів з бетону на всіх етапах виготовлення продукції. У вимірювальній лабораторії працює висококваліфікований інженерно-технічний персонал який забезпечує контроль за дотриманням нормативних та технологічних вимог при виробництві бетонної продукції гарантованої якості.

2014

виконано перший етап інвестиції у сучасну виробничу лінію – встановлено новий автоматизований бетонозмішувальний комплекс німецького виробника MASA, завдяки якому вдається виробляти бетон значно кращої якості для вироблення вібропресованої тротуарної плитки та бруківки вищого ґатунку.

2015

розпочато роботу бетоноформувальної лінії Zenith 940, що дозволила значно розширити асортимент продукції: ТМ Мій Двір отримала можливість виробляти високоякісні палісади, квітники, сходи, решітки «еко», тощо.

2017

інвестиція у другу аналогічну лінію Zenith 940. ТМ Мій Двір оперує 4 виробничі лінії, виробнича потужність – 230 000 м2/місяць

2019

виконано другий етап інвестиції, та введено в експлуатацію сучасну автоматизовану виробничу лінію німецького виробника MASA. ТМ Мій Двір нарощує виробничу потужність до 300 000 м2/місяць.