Про нас

Продукція створена для щоденного затишку та комфорту
Висока якість перевірена часом

Торгова марка «Мій Двір» – виробник бруківки, бетонних бордюрів, блоків та декоративних елементів. Нашу бруківку використовують як на приватних територіях, так і у громадських просторах. Кожен з векторів роботи – важливий для нашої компанії. Саме тому «Мій Двір» постійно інвестує у виробничу базу, аби досягати ще вищої якості продукції.

«Мій Двір» сьогодні
250 осіб
Великий та професійний колектив, що створює продукцію найвищої якості
120 000 м2
Сучасна виробнича площа з новітнім обладнанням та високими стандартами
11 000 м2
Доступної та сучасної продукції створюється щодня на виробничих потужностях
Просто бруківка

Ми пропонуємо формат «Просто бруківка», щоб для нашого клієнта все було просто. Виробництво бетону, технології та доставка – все це наше завдання. Клієнту достатньо лише обрати потрібний йому товар, а ми попіклуємося про все інше.
Ми впевнені в наших технологіях та продукції. Тому підтверджуємо це «просто гарантією на 25 років», щоб клієнт був впевнений у якості покриття. Ми віримо, що бруківка має бути просто бруківкою, яку легко придбати, вкласти та користуватися без клопотів довгі роки.

Високі стандарти якості

Аби бути впевненими у якості сировини, бетону та готової продукції, у команді «Мій Двір» працює підрозділ контролю та покращення технологічного процесу. Наша виробнича лабораторія є мозковим центром виробництва. Вона контролює підбір та обробку вхідної сировини, отримання необхідних унікальних фракцій заповнювачів, створення рецептур для бетонних сумішей. Працівники лабораторії також відповідають за імплементацію цих покращень.
Це дає нам можливість постійно покращувати економічність своїх виробів, зберігаючи при цьому гарантовану міцність.

Виробничі потужності

Аби бути мобільним та сучасним у сфері виробництва бетону на бетонних виробів, «Мій Двір» працює на трьох німецьких вібропресувальних виробничих лініях. Остання з них була введена в експлуатацію на початку 2019 року і не мала аналогів в Україні на момент встановлення. Ми також маємо власний кар’єрний комплекс обробки інертних матеріалів для одержання сировини, що відповідає вимогам якості ТМ «Мій Двір».

25 років гарантії

Бруківка ТМ «Мій Двір» прослужить вам довгі роки без втрати своїх властивостей та зовнішнього вигляду. Ми надаємо гарантію на весь асортимент на 25 років, щоб ви точно не сумнівалися в її якості. Та ми впевнені, що наша бруківка прослужить набагато довше.

Власні автомобілі доставки

«Мій Двір» інвестує у власний вантажний транспорт, що дозволяє доставляти «просто бруківку» у найпростіший та найбільш вигідний для клієнта спосіб.

Вже в продажу
Рокко Тротуарні плити
Романо Тротуарна плитка
Новатор 6 Тротуарні плити