Серія Колор-мікс

 

Що таке Колор-Мікс ?

Колор-мікс - технологія, що дозволяє створювати неповторні узори на бруківці, що нагадують природній камінь або мінерали. Цей візерунок створюється шляхом змішування в певних пропорціях декількох кольорів.

Які є кольори?

Хром
Антрацит
Карбон
Сепія
Ферум
Цитрин
Кортен
Гранат

В асортименті продукції Мій Двір колор-мікс представлений у восьми відтінках. Враховуючи, що технологія є новою для тм Мій Двір, компанія готова прислухатись до Ваших побажань щодо вибору кольорової комбінації, та втілити їх у реальність.

Яка продукція?

Вся продукція компанії Мій Двір може бути виконана у покритті колор-мікс. Перші форми на яких з’явилась нова технологія текстури верхнього шару – це Модерн, Новатор 6 та Романо. Саме ці форми, завдяки своєму вигляду та відсутності фаски, у текстурі колор-мікс набрали нових відтінків і стали справжньою прикрасою замощуваних дворів.

Застосування

Бруківка колор-мікс - це яскрава домінанта на Вашій території. Завдяки неоднорідному кольору, тротуарна плитка ніколи не набридне та завжди буде виглядати вишукано. Аби вдало розмістити цей тип бруківки у Вашому дворі, рекомендуємо звернутися до Відділу Дизайну Мій Двір, де наші спеціалісти допоможуть Вам втілити Ваші мрії про затишний двір.

Яка вартість продукції Колор-Мікс?

  Колор-мікс Колор-мікс на бруківці Новатор 6
ціна за 1м кв від 300 343